قوانین سایت و شرایط خرید

قوانین سایت و شرایط خرید دیبابوک
۱- ارسال سفارشات برای شهر تهران (مناطق ۲۲ گانه) همان روز (برای سفارشات قبل از ساعت ۱۵) و برای سفارشات بعد از ساعت ۱۵ روز کاری بعد خواهد بود. (تحویل بین ۱۷ تا ۲۲ خواهد بود).

۲- هزینه سفارشات تهران ۵۰۰۰ تومان (ارسال رایگان سفارشات بالای ۱۵۰ هزارتومان فقط برای شهر تهران) و برای سایر نقاط کشور از طریق پست سفارشی (یا پیشتاز به درخواست مشتری) خواهد بود.

۳- هزینه پست سفارشی برای تمامی نقاط کشور باتوجه به نرخ پستی ۱۳۹۸ محاسبه خواهد شد.

۴- ارسال محصول از طریق پست سفارشی حدود ۵ تا ۷ روز کاری به طول می انجامد. تمامی سفارش های شهرستان ها در روز کاری بعد از سفارش ارسال خواهد شد.

۵- رساندن مرسوله فقط یک بار به عهده سایت است و در صورت حاضر نبودن مشتری یا ثبت آدرس اشتباه هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری است.

۶- با توجه به درج اطلاعات کامل کتاب ها امکان تغییر سفارش بعد از ثبت آن نیست.

۷- سفارش هایی که در روزهای تعطیل داده می شوند، در اولین روز کاری بعد از آن ارسال خواهد شد.

۸- بدلیل تعطیلی در روزهای پنج شنبه و جمعه سفارش های بعد از ظهر چهارشنبه برای شهرستان، صبح شنبه ارسال می شوند.

۹- در فصل های تابستان و پاییز معمولا کتاب ها دچار افزایش قیمت می شوند. دیبابوک تمام تلاش خود را می کند تا بلافاصله بعد از تغییر قیمت یک کتاب، قیمت آن را در سایت اصلاح کند. اما در مواردی با توجه به حجم بالای کتاب ها، ممکن است این کار زمان بر باشد. لذا در موارد بسیار معدودی ممکن است بعد از سفارش بدلیل تغییر قیمت یک کتاب، از پشتیبانی سایت با مشتری تماس گرفته شود و تغییر قیمت به اطلاع وی برسد. ضمن پوزش بابت این موضوع خواهشمندیم با واریز وجه اضافه شده مساعدت لازم را با همکاران ما بفرمایید.

رفتن به بالای صفحه

خدمات مشتریان

درباره دیبا بوک

۰۲۱۶۶۴۰۶۰۵۰
با ما در تماس باشید

فروشگاه اینترنتی دیبابوک، مرکز خرید انواع کتاب کمک درسی، عمومی، کتب خارجی و دانشگاهی است. فروشگاه اینترنتی کتاب دیبابوک مرجع تخصصی معرفی و فروش اینترنتی کتاب در ایران است و حوزه‌های مختلف کتب عمومی، درسی، دانشگاهی و کمک درسی را شامل می‌شود.

تهران - خیابان انقلاب - خیابان 12 فروردین جنوبی - کوچه دانش - پلاک 14 واحد 1
تمامی حقوق این سایت متعلق به دیبابوک می باشد.
گروه کلونومی (MNB 2020)